خريد ويلچر


اهميت استفاده از ويلچر براي بيماران نخاعي و همچنين افرادي که در طول زندگي خود از اختلالات حرکتي رنج مي برند ، غيرقابل انکار است.


انتخاب و خريد ويلچر مناسب با اندازه و حجم دلخواه مي تواند در روند بهبودي بيماران بسيار موثر باشد و روحيه مبارزه آنها را براي بلند شدن از تخت در اسرع وقت تقويت کند.


بنابراين ، در اين مقاله قصد داريم در هنگام خريد ويلچر به تعدادي از موارد مهم بپردازيم و مي خواهيم اين اطلاعات مفيد را با شما به اشتراک بگذاريم.


ناگفته نماند که هم اکنون ويلچرهاي معمولي و ويلچرهاي برقي در بازار ايران موجود است و ميتوانيد با توجه به نياز خود خريداري بکنيد.


موارد مهم در خريد ويلچر


مدت زمان استفاده: يکي از مهمترين مواردي که بايد هنگام خريد ويلچر به خاطر بسپاريد نوع بيماري و مدت زماني است که پزشک شما را در مورد استفاده از ويلچر مطلع کرده است.


ويلچر هايي که اغلب براي استفاده کوتاه مدت توسط بيماران طراحي و ساخته مي شوند ، نسبت به ساير ويلچر هاي داراي استحکام و دوام بيشتري هستند، بسيار ارزان تر هستند و بنابراين اکثراً قيمت پايين تري دارند.


چرخ ها: هنگام خريد ويلچر بايد به اين نکته توجه داشته باشيد که ويلچر مورد نظر شما فقط بايد در محيط خانه استفاده شود يا صاحب ويلچر نيز بايد از آن در محيط کار خود استفاده کند!


براي هر يک از اين دو حالت ، ويلچر هاي داراي چرخ هاي خاصي هستند که شما بايد از بين انواع مختلف اين ويلچر هاي ، نوع متناسب با نياز خود را انتخاب کنيد.


انعطاف پذيري شکل کلي محصول: اين واقعيت که ويلچر شما توانايي انعطاف پذيري دارد ، يک مزيت بزرگ و قابل توجه است.


زيرا مي توانيد وضعيت نشستن يا پشتي صندلي خود را به دلخواه تغيير داده و در هنگام نشستن طولاني در اين نوع ويلچرها از راحتي بيشتري برخوردار شويد.


ناگفته نماند که اين ويژگي تغيير ارتفاع صندلي را نيز شامل مي شود.


ابعاد و وزن: هميشه به ياد داشته باشيد که به دنبال يک ويلچر باشيد که هم در اندازه و هم در آن قابل حمل و حمل باشد!


به خصوص اگر صاحب ويلچر مجبور به سفر در يک محيط غير خانگي باشد ، اندازه و وزن ويلچر وي بايد به گونه اي باشد که حداقل بتواند به راحتي توسط ماشين و ساير وسايل نقليه موتوري حمل شود.


سيستم کنترل ترمز و صندلي: اگر ويلچر مورد نظر شما ساده است ، نيازي نيست که خيلي به آن حساس باشيد ، اما اگر ويلچر شما برقي است و مي خواهيد از آن در فضاي باز و بيرون استفاده کنيد ، ما ويلچر هاي چرخدار را پيشنهاد مي دهيم. که آنها يک سيستم ترمز و کنترل با کيفيت دارند.


تجهيزات جانبي: امروزه ويلچر هاي در مدل هاي مختلفي طراحي و توليد مي شوند.


برخي از اين ويلچرها داراي زيرپايي مخصوص ، سيني قرارگيري براي راحتي در هنگام غذا خوردن ، پشت سر و . هستند که بايد هنگام خريد اين نوع ويلچر به آن توجه کنيد.


قيمت ويلچر


قيمت ويلچر با توجه به سبک بودن و وزن ، سادگي يا برق ، شکل و فرم ، اندازه و ساير موارد مشابه به دست مي آيد.


حقيقت را بخاطر داشته باشيم ، از آنجا که ويلچر براي يک بيمار نخاعي يا شخص داراي نقص تحرک نقشي اساسي دارد ، بهتر است زياد به فکر خريد يک ويلچر ارزان قيمت و تهيه صندلي براي بيمار خود نباشيد، و سعي کنيد يک ويلچر با کيفيت تهيه بکنيد.


تاکنون نکاتي در مورد انتخاب و خريد ويلچر مناسب آموخته ايم.


در زير ليستي از 10 ويلچر ارزان ، با کيفيت و محبوب بازار ايران براي شما آورده شده است.


 


ادامه مطلب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


مرکز فروش پودر پیاز و سیر مشاوره تلفنی پیش از زادواج وب عاشقانه زانی سیّد مهدی موسوی معین عاشقانه هایم برای تو تک بارتهران 22638892..44964771 تور لحظه آخری دبی بوستان علی نجم الدینی 43zarenezhad